top of page
_DSC3538.jpg
IMG_7277.JPG

Kilka słów o nas ...

Nasza lodziarnia oferuje lody tradycyjne, zdrowe i bliskie naturze. Wytwarzamy je codziennie z naturalnych składników, co oznacza, że ze składu bazy całkowicie wyeliminowano emulgatory i tłuszcze roślinne. Receptury zostały skomponowane z zastosowaniem cukru winogronowego. Świeże mleko i prawdziwą śmietanę dostarcza nam mleczarnia z Olesna. Nie stosujemy sztucznych barwników, konserwantów oraz chemii, która stosowana jest we współczesnych produktach spożywczych. Uwielbiamy za to nasze lody, uwielbiają je nasze dzieci!

 

Sorbety które wytwarzamy, to orzeźwiające lody bez mleka i tłuszczów, a ich głównymi składnikami są oczywiście prawdziwe owoce.  Jedzenie lodów niezawierających tłuszczów roślinnych i emulgatorów jest przyjemnym i ciekawym doznaniem. Sorbety smakują prawdziwymi owocami, ich smak jest czysty i naturalny. Lody błyskawicznie i całkowicie rozpuszczają się na podniebieniu. 

To także propozycja dla osób nie tolerujących laktozy i wegan.

 

Produkcja naszych lodów jest procesem wielofazowym. Robimy to dokładnie i powoli, wykorzystując maszyny i urządzenia najlepszych producentów branży. Pracujemy wyłącznie na maszynach rzemieślniczych z zachowaniem tradycyjnych etapów procesu produkcji.

 

Nasz sekret to również wspaniały i zaangażowany zespół ludzi, którzy każdego dnia starają się sprostać wymaganiom Państwa podniebienia ;)

                                   

Na zdrowie!

bottom of page